Сестрички со хипнотизирачки очи од Русија го освојуваат модниот свет и мамат фанови на Instagram
Почетна » Новости » Занимливости » Сестрички со хипнотизирачки очи од Русија го освојуваат модниот свет и мамат фанови на Instagram

Сестрички со хипнотизирачки очи од Русија го освојуваат модниот свет и мамат фанови на Instagram

На Ира и Серафима несомнено им претстои успешна кариера во модниот свет. Сестричките од Русија мамат воздишки на Instagram со хипнотизирачките очи.

Ира и Серафима

Мајката на Ира и Серафима го раководи нивниот Instagram профил, кој досега го следат над 52 илјади лица, и се грижи тие да добиваат што повеќе модни ангажмани од познатите бреднови.

Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима

Слатките сестри заедно со нивната мајка дефилираа на ревија на Долче и Габана.

Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима Ира и Серафима

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2386 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?