Свадбените фотографии на 50-годишната блогерка од Србија самонаречена „баба која ја сака модата“
Почетна » Новости » Занимливости » Свадбените фотографии на 50-годишната блогерка од Србија самонаречена „баба која ја сака модата“

Свадбените фотографии на 50-годишната блогерка од Србија самонаречена „баба која ја сака модата“

Жаклина Беридо Писано се омажи на церемонија која се одржа во Сицилија. 50-годишната блогерка од Србија, која себеси се нарекува „баба која ја сака модата“, му кажа „ДА“ на нејзиниот сакан Себастијан.

Свадбените прослави траеја три дена, а Жаклина промени четири фустани.

Волуменозната венчаница која таа ја носеше за венчавката доаѓа од брендот Feya Bridal.

Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба
Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба

Познатата блогерка позираше со своите слатки внуки.

Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба Жаклина Беридо Писано свадба

ВИДЕО

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?