Русинка создава магични фотографии од девојки кои танцуваат во впечатливи фустани
Почетна » Новости » Занимливости » Русинка создава магични фотографии од девојки кои танцуваат во впечатливи фустани

Русинка создава магични фотографии од девојки кои танцуваат во впечатливи фустани

Русинка патува низ светот и фотографира девојки кои танцуваат во прекрасни фустани.

Кристина Макеева од Москва е талентирана фотографка која умее да создаде магични фотографии. Во нејзиниот најнов проект, таа вклучи убави девојки, гламурозни креации и многу љубов кон фотографијата, а резултатот е одличен.

„Убавината на танцувањето комбинирајте ја со убавината на местото и имате величествена фотографија. Во овој проект патувам и фотографирам девојки, балерини и танчари низ целиот свет, на оние места кои најмногу ми се допаѓаат“ – вели таа.

Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10505 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.