Русинка илустрира ситуации од секојдневието со мали деца кои им се добро познати на сите мајки
Почетна » Новости » Занимливости » Русинка илустрира ситуации од секојдневието со мали деца кои им се добро познати на сите мајки

Русинка илустрира ситуации од секојдневието со мали деца кои им се добро познати на сите мајки

Марија Живова обожава да ги смее мајките и да им покажува дека не се сами во предизвикот наречен мајчинство.

Талентираната Русинка илустрира ситуации кои им се добро познати на сите мајки, а во кои и вие можеби ќе се пронајдете. Од спиењето со мало темпераментно дете, до прошетките во паркот со нејзините малечки... Илустрациите на Марија вреди да ги погледнете:

1.

Марија Живова

2.

Марија Живова

3.

Марија Живова

4.

Марија Живова

5.

Марија Живова

6.

Марија Живова

7.

Марија Живова

8.

Марија Живова

9.

Марија Живова

10.

Марија Живова

11.

Марија Живова

12.

Марија Живова

13.

Марија Живова

14.

Марија Живова

15.

Марија Живова

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.