Романтичното свадбено видео на Златка и Горан од Скопје
Почетна » Новости » Занимливости » Романтичното свадбено видео на Златка и Горан од Скопје

Романтичното свадбено видео на Златка и Горан од Скопје

Радоста испреплетена низ свадбените моменти и магијата кога две индивидуи се обединуваат во семејство остануваат вечни во љубовните видео стории.

Свадбената приказна на Златка Огњановска и Горан Николовски ги синтетизира најемотивните моменти од денот кога се заколнаа на вечна љубов, како и кадри од нивна мото авантура.

Благодарение на креативноста, талентот и експертизата на Зага Продукција, вљубениот пар од Скопје ќе може засекогаш да се присетува на миговите кога во жар во очите заплива во брачните води.

Видео

Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео Свадбено видео

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?