Предлог за брак сред свадба: Невеста ѝ го подари бидермаерот на другарка си пред момчето да ја изненади со прстен
Почетна » Новости » Занимливости » Предлог за брак сред свадба: Невеста ѝ го подари бидермаерот на другарка си пред момчето да ја изненади со прстен

Предлог за брак сред свадба: Невеста ѝ го подари бидермаерот на другарка си пред момчето да ја изненади со прстен

Невеста несебично го сподели својот специјален ден со блиска пријателка. На еден од најинтересните моменти од својата свадба, Лили целото внимание го насочи кон другарка си Рејна.

Наместо да го фрли бидермаерот кон групата девојки, Лили се упати кон Рејна и ѝ го подари букетот. А потоа следуваше уште едно изненадување за среќната девојка.

Погледнете го емотивниот свадбен момент:

Posted by Lily Kathryn Van Campen on Tuesday, January 26, 2021

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 734 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.