Патувајте со Талија: Блогерка која обожава фустани ќе ве прошета низ светот преку Instagram фотографии
Почетна » Новости » Занимливости » Патувајте со Талија: Блогерка која обожава фустани ќе ве прошета низ светот преку Instagram фотографии

Патувајте со Талија: Блогерка која обожава фустани ќе ве прошета низ светот преку Instagram фотографии

Блогерката Талија ќе ве одведе на разни дестинации од светот преку своите фотографии.

Девојката од Чикаго несомнено обожава фустани кои совршено се инкорпорираат во фотографиите од нејзините патувања.

Нејзиниот профил на Instagram, Travel With Talia, досега го следат над 55.000 лица.

Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?