Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата во неодолива празнична реклама
Почетна » Новости » Занимливости » Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата во неодолива празнична реклама

Омилениот вонземјанин E.T. се враќа на Земјата во неодолива празнична реклама

Фановите на „E.T.“ ќе бидат одушевени од нова празнична реклама во која омилениот вонземјанин се враќа на Земјата.

По 37 години, слаткото суштество доаѓа да се сретне со неговиот пријател Елиот, кој сега е возрасен човек со свое семејство.

Погледнете го видеото кое порачува да си ги обновиме контактите со лицата кои ни значат за време на празничната сезона:

Реклама

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6813 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.