Нови Лино фигури: Собери ги сите пет
Почетна » Новости » Занимливости » Нови Лино фигури: Собери ги сите пет

Нови Лино фигури: Собери ги сите пет

Магичниот Лино свет на игри, дружење и добра забава сега станува уште позабавен! Покрај тоа што се фини и вкусни, Lino Crunch 225g, duo Lino Crunch 225g, Lino Njammy 275g, Lino Pillows milk 250g и Lino Pillows nougat 250g содржат и изненадувања за сите - нови Лино фигури. Во секое пакување има по една од фигурите од новата серија: Лино астронаут, Лино фудбалер, Лино фраер, Лино пеач или Лада принцеза.

Лино

Во секој производ, освен фигурите, има и интерактивни игри на задниот дел на пакувањето: Lino Pillows milk и Lino Pillows nougat имаат игра „Меморија“, Lino Njammy – „Не лути се човече“, Lino Crunch – „Пазл“ со зимски мотиви, а Lino Crunch duo – пригодни празнични украси кои можат да се обојат, исечат и да се стават како украси на новогодишната елка.

Уживајте во житните чоко задоволства, соберете ги сите пет фигури од колекцијата на Лино и забавувајте се со игрите на задниот дел од пакувањето.

Лино Лино Лино

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18596 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?