Нови Лино фигури: Собери ги сите пет
Почетна » Новости » Занимливости » Нови Лино фигури: Собери ги сите пет

Нови Лино фигури: Собери ги сите пет

Магичниот Лино свет на игри, дружење и добра забава сега станува уште позабавен! Покрај тоа што се фини и вкусни, Lino Crunch 225g, duo Lino Crunch 225g, Lino Njammy 275g, Lino Pillows milk 250g и Lino Pillows nougat 250g содржат и изненадувања за сите - нови Лино фигури. Во секое пакување има по една од фигурите од новата серија: Лино астронаут, Лино фудбалер, Лино фраер, Лино пеач или Лада принцеза.

Лино

Во секој производ, освен фигурите, има и интерактивни игри на задниот дел на пакувањето: Lino Pillows milk и Lino Pillows nougat имаат игра „Меморија“, Lino Njammy – „Не лути се човече“, Lino Crunch – „Пазл“ со зимски мотиви, а Lino Crunch duo – пригодни празнични украси кои можат да се обојат, исечат и да се стават како украси на новогодишната елка.

Уживајте во житните чоко задоволства, соберете ги сите пет фигури од колекцијата на Лино и забавувајте се со игрите на задниот дел од пакувањето.

Лино Лино Лино

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8925 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.