Неодолив натрапник: Елен случајно влета на свадбена фотосесија, парот доби уникатни фотографии
Почетна » Новости » Занимливости » Неодолив натрапник: Елен случајно влета на свадбена фотосесија, парот доби уникатни фотографии

Неодолив натрапник: Елен случајно влета на свадбена фотосесија, парот доби уникатни фотографии

Свадбена фотосесија на млад пар беше прекината од неодолив натрапник.

Меган и Лук позирале пред фотографката Лауренда кога се појавил елен и им се приближил, а потоа започнал да го гризе букетот на изненадената невеста.

Фотографиите од овој момент се прекрасен спомен за младенците, а мамат слатки насмевки кај секој што ќе ги погледне.

Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук Свадени фотографии на Меган и Лук

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?