Неодолива тројка: Русокоси сестрички освојуваат срца на Instagram
Почетна » Новости » Занимливости » Неодолива тројка: Русокоси сестрички освојуваат срца на Instagram

Неодолива тројка: Русокоси сестрички освојуваат срца на Instagram

Ета, Амели и Маја-Албертина се три сестрички на чиј шарм нема да можете да одолеете.

4-годишните девојчиња мамат обожаватели на Instagram со слатките насмевки и складната облека. Нивната мајка Ребека го води профилот mummy_to_triplets_and_bro, каде ги споделува фотографиите од малата тројка.

На дел од фотографиите, ним им се придружува поголемото братче Феликс.

сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички сестрички

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6791 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.