Најубавиот подарок: Бебенце се раѓа во цел водењак на годишнината на родителите
Почетна » Новости » Занимливости » Најубавиот подарок: Бебенце се раѓа во цел водењак на годишнината на родителите

Најубавиот подарок: Бебенце се раѓа во цел водењак на годишнината на родителите

Пар од Бразил го доби најубавиот подарок на годишнината од бракот - здраво синче.

Бебенцето дојде на овој свет со царски рез во непробиена амнионска обвивка, а раѓањето беше овековечено со видео кое докторката го сподели на својот профил.

„По три прекрасни породувања, го завршувам денот со ова неверојатно момче кое дојде на овој свет на годишнината од бракот на неговите родители!!! Толку многу емоции!“ – стои во описот.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6374 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.