Насмеана до уши: Војвотката Меган блескаше покрај Хари и нежно го галеше трудничкото стомаче во Сиднеј
Почетна » Новости » Занимливости » Насмеана до уши: Војвотката Меган блескаше покрај Хари и нежно го галеше трудничкото стомаче во Сиднеј

Насмеана до уши: Војвотката Меган блескаше покрај Хари и нежно го галеше трудничкото стомаче во Сиднеј

Војвотката Меган и принцот Хари го разгледуваа Сиднеј на четвртиот ден од нивната официјална посета на Австралија.

37-годишната поранешна актерка и 34-годишниот принц ја посетија плажата Бонди. Бремената Меган избра долг фустан со риги од Martin Grant, обувки од Castaner Wedges и накит од Adina Reyter и Missoma.

Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари

Меган неколкупати беше „уловена“ како нежно го гали трудничкото стомаче и многумина со слатки зборови ги опишуваа овие моменти на социјалните мрежи.

Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари

Претставниците на британското кралско семејство учествуваа во ритуал против лоши вибрации на плажа. Пред да зачекорат на ситниот песок, тие ги соблекоа обувките.

Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари

Подоцна, кралскиот пар посети училиште за девојчиња, каде проследи настап со танцување, а Меган одржа инспиративен говор за еднаквоста и за нејзиното растење.

Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари

За таа пригода, војвотката од Сасекс избра фустан од Roksanda, салонки од Stuart Weitzman и белегзија од Birks Rosee.

Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари Војвотката Меган и принцот Хари

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 14%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 4936 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.