„Му реков да престане да ја каса мачката“: Комични причини зошто плачат малите деца
Почетна » Новости » Занимливости » „Му реков да престане да ја каса мачката“: Комични причини зошто плачат малите деца

„Му реков да престане да ја каса мачката“: Комични причини зошто плачат малите деца

Малите деца имаат свои „проблеми“ и „грижи“ кои возрасните понекогаш не можат да ги разберат.

Родители споделуваат фотографии од нивните расплакани малечки заедно со причините зад нивните солзи. Несомнено ќе ве насмеат:

Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете Дете

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 13%
  • 22%
  • 65%
Се испраќа...

(Вкупно: 3574 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.