Модерен тандем: Мајка ја ускладува облеката со ќеркичката и мами обожаватели на Instagram
Почетна » Новости » Занимливости » Модерен тандем: Мајка ја ускладува облеката со ќеркичката и мами обожаватели на Instagram

Модерен тандем: Мајка ја ускладува облеката со ќеркичката и мами обожаватели на Instagram

Мајка и ќерка се облекуваат во складни комбинации и создаваат интересни фотографии кои ги објавуваат на профилот krista.horton.

Криста, која е мајка на три деца, обожава да ја ускладува облеката со 6-годишната Колинс, а двете заедно изгледаат неодоливо. Авантурите на семејството Хортон ги следат речиси 1,5 милион обожаватели, а ако ги погледнете нивните фотографии, ќе видите и зошто.

Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон

35-годишната блогерка од САД неретко ги координира стајлинзите и со двете синчиња и сопругот.

Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон Криста Хортон

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 37%
  • 30%
  • 17%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 1927 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.