„Мемиња“ за бременоста кои ќе ве насмеат
Почетна » Новости » Занимливости » „Мемиња“ за бременоста кои ќе ве насмеат

„Мемиња“ за бременоста кои ќе ве насмеат

Утрински мачнини, потреба за итно мокрење, потешкотии при станување од креветот... бременоста е турбулентен период во животот на жените, а особено последниот триместар.

Во продолжение погледнете „мемиња“ за трудниците и бременоста кои ќе ве насмеат:

Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста Мемиња за бременоста

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18295 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?