„Мемиња“ за бабите кои ќе ве насмеат и ќе ви евоцираат спомени од детството
Почетна » Новости » Занимливости » „Мемиња“ за бабите кои ќе ве насмеат и ќе ви евоцираат спомени од детството

„Мемиња“ за бабите кои ќе ве насмеат и ќе ви евоцираат спомени од детството

Нашите драги баби се секогаш тука да нè заштитат, да нè чуваат, а најважно од сè - да се погрижат никогаш да не сме гладни.

Хумористични „мемиња“ за бабите ќе ви измамат насмевка, а истовремено ќе ви евоцираат слатки спомени од детството.

Погледнете ги:

Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите Мемиња за бабите

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?