Меланија Трамп шик дама за враќањето во Белата куќа со Доналд, синот Барон и нејзините родители по семејниот одмор
Почетна » Новости » Занимливости » Меланија Трамп шик дама за враќањето во Белата куќа со Доналд, синот Барон и нејзините родители по семејниот одмор

Меланија Трамп шик дама за враќањето во Белата куќа со Доналд, синот Барон и нејзините родители по семејниот одмор

Заврши летниот одмор на семејството Трамп. Меланија и Доналд се вратија во Белата куќа по двонеделната релаксација со синот Барон и нејзините родители во голф клуб во Њу Џерси.

49-годишната Прва дама носеше темнозелено здолниште од Фенди, едноставна бела маичка и разнобојни обувки од Кристијан Лобутин додека се движеше покрај 73-годишниот Претседател на САД и нивниот 13-годишен син.

Трамп Трамп Трамп

Веднаш зад славното трио, на тревникот во Вашингтон, зачекорија и родителите на Меланија, Амалија и Виктор Кнавс, кои летуваа заедно со Трамп.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?