Меланија Трамп ги претстави празничните декорации во Белата куќа
Почетна » Новости » Занимливости » Меланија Трамп ги претстави празничните декорации во Белата куќа

Меланија Трамп ги претстави празничните декорации во Белата куќа

Празнична атмосфера завладеа во Белата куќа. Меланија Трамп преку видео и фотографии ги презентираше божиќните и новогодишните декорации во претседателскиот дом.

49-годишната прва дама на САД изгледаше модерно во светол стајлинг додека ги покажуваше елките, цветовите и лампионите.

Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа

Видео од Белата куќа во празнично издание

Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа Белата куќа

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18660 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?