Меланија Трамп ги покажа празничните декорации во Белата куќа
Почетна » Новости » Занимливости » Меланија Трамп ги покажа празничните декорации во Белата куќа

Меланија Трамп ги покажа празничните декорации во Белата куќа

Меланија Трамп веројатно за последен пат е задолжена за украсувањето на Белата куќа за божиќните и новогодишните празници.

Првата дама на САД ги претстави украсите на тема „America the Beautiful“.

Видео

Трамп Трамп

Облечена во комбинација со металик кошула и класично миди здолниште, Меланија ги разгледуваше декорациите во претседателскиот дом.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10484 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.