Меган Маркл како божица во бело, откако носеше црвен фустан со неотстранета етикета
Почетна » Новости » Занимливости » Меган Маркл како божица во бело, откако носеше црвен фустан со неотстранета етикета

Меган Маркл како божица во бело, откако носеше црвен фустан со неотстранета етикета

Меган Маркл и принцот Хари беа топло пречекани во Тонга. На првиот ден од престојот во оваа островска држава, младиот кралски пар присуствуваше на официјална вечера и измами комплименти кога се појави во елегантно издание.

37-годишната војвотка изгледаше како божица во бела креација од Theia. Својот моден избор, таа го надополни со омилените црни обувки од Aquazzura и црна чантичка од Givenchy.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Неколку часа претходно, припадниците на британското кралско семејство пристигнаа со авион на аеродромот во Нукуалофа каде беа поздравени од локалното население.

Поранешната актерка шармираше во црвен фустан од Self Portrait, но не помина незабележана етикетата од брендот која висеше на долниот дел од креацијата. Во стајлингот, Меган додаде салонки од Manolo Blahnik и чантичка од Dior.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Меган го започна овој ден во зелена креација од Jason Wu на Фиџи.

Меган Маркл Меган Маркл Меган Маркл

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3739 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?