Мајка од Норвешка стана хит на Instagram со впечатливите фризури кои им ги прави на двете ќерки
Почетна » Новости » Занимливости » Мајка од Норвешка стана хит на Instagram со впечатливите фризури кои им ги прави на двете ќерки

Мајка од Норвешка стана хит на Instagram со впечатливите фризури кои им ги прави на двете ќерки

Ако имате ќерка, несомнено ќе пронајдете инспирација на Instagram профилот studiohilde.

На него, посветена мајка објавува фотографии од фризурите кои им ги прави на своите две ќерки. Талентираната жена секојдневно си го зголемува бројот на фанови и има создадено мрежа од над 100 илјади следбеници.

Можеби ќе посакате да ја дотерате вашата мала принцеза со некоја од фризурите на Хилде.

studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde studiohilde

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3776 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.