Лена и Викторија – модерни мајка и ќерка кои се облекуваат во складни комбинации
Почетна » Новости » Занимливости » Лена и Викторија – модерни мајка и ќерка кои се облекуваат во складни комбинации

Лена и Викторија – модерни мајка и ќерка кои се облекуваат во складни комбинации

Лена и Викторија ни покажуваат како љубовта кон модата на мајката, може да биде пренесена на ќерката.

Слаткото дуо од Полска се облекува во складни модни комбинации, благодарение на кои нивниот профил на Instagram изгледа како стилски дневник.

Ѕирнете низ модните приказни на Лена и Викторија:

Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија
Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија Лена и Викторија

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 74%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 5922 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.