Креативна артистка со помош на тетоважи им ги покрива лузните на телото на своите клиенти
Почетна » Новости » Занимливости » Креативна артистка со помош на тетоважи им ги покрива лузните на телото на своите клиенти

Креативна артистка со помош на тетоважи им ги покрива лузните на телото на своите клиенти

Лузните се траен потсетник на некои случки во нашите животи. Но, постојат личности кои не сакаат секојдневно да се сеќаваат на тие моменти, па се обидуваат на некаков начин да ги „сокријат“ трагите кои им ги оставиле.

Артистка од Виетнам со помош на тетоважи им дава нов изглед на лузните и цели да им помогне на своите клиенти да се чувствуваат убаво во своето тело.

Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи

„Мојата страст е само тетовирање над лузни, изгореници, белези или какви било други несовршености на телото. Верувам дека добро конструирана тетоважа не само што ќе ја промени сликата за една личност, туку и ќе ѝ ја зголеми самодовербата и ќе ѝ помогне да ги надмине несигурностите“ – вели таа.

Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи Тетоважи

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9700 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.