Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?
Почетна » Новости » Занимливости » Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?

Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?

Пред неколку месеци Philips го претстави на македонскиот пазар уредот Philips Lumea за безболна и долготрајна фотодепилација, со што ни ја даде најатрактивната метода за справување со влакната во домашни услови. Брзо, лесно, безболно и ефективно! Тогаш Philips изненади една читателка со тоа што ѝ подари еден уред.

Пред три недели започна нова потрага по уште една среќничка која ќе може да ги почувствува на своја кожа придобивките од фотодепилацијата со Philips Lumea.

Philips Lumea

Подарокот го доби форумџиката zhap4e.

Веќе ја контактиравме добитничката за да ѝ го доставиме популарниот фотодепилатор Philips Lumea Prestige SC 2009.

Philips Lumea

Ви благодариме на сите читателки кои се вклучивте во дискусијата.

Повеќе информации за уредот, како и за продажните места и цените, можете да најдете ТУКА.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?