Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?
Почетна » Новости » Занимливости » Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?

Која е добитничката на подарокот Philips Lumea Prestige?

Пред неколку месеци Philips го претстави на македонскиот пазар уредот Philips Lumea за безболна и долготрајна фотодепилација, со што ни ја даде најатрактивната метода за справување со влакната во домашни услови. Брзо, лесно, безболно и ефективно! Тогаш Philips изненади една читателка со тоа што ѝ подари еден уред.

Пред три недели започна нова потрага по уште една среќничка која ќе може да ги почувствува на своја кожа придобивките од фотодепилацијата со Philips Lumea.

Philips Lumea

Подарокот го доби форумџиката zhap4e.

Веќе ја контактиравме добитничката за да ѝ го доставиме популарниот фотодепилатор Philips Lumea Prestige SC 2009.

Philips Lumea

Ви благодариме на сите читателки кои се вклучивте во дискусијата.

Повеќе информации за уредот, како и за продажните места и цените, можете да најдете ТУКА.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.