Кијану Ривс, Анџелина Џоли, Бред Пит... Славни личности фотошопирани покрај својата помлада верзија
Почетна » Новости » Занимливости » Кијану Ривс, Анџелина Џоли, Бред Пит... Славни личности фотошопирани покрај својата помлада верзија

Кијану Ривс, Анџелина Џоли, Бред Пит... Славни личности фотошопирани покрај својата помлада верзија

Артист фотошопира фотографии на славни личности, поставувајќи ги покрај нивната помлада верзија. Резултатот ќе ви разбуди носталгија и ќе ве потсети дека времето лета брзо.

Ард Гелинк спојува две фотографии од ѕвезди од шоу-бизнисот во една, претставувајќи ја нивната трансформација.

Од Кијану Ривс и Бред Пит до Лејди Гага и Мадона... Погледнете како изгледале славните кога биле млади, а како години подоцна:

Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк Делата на Ард Гелинк

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19682 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?