Како Лила Филиповска успева совршено лесно да ги испегла омилените парчиња облека?
Почетна » Новости » Занимливости » Како Лила Филиповска успева совршено лесно да ги испегла омилените парчиња облека?

Како Лила Филиповска успева совршено лесно да ги испегла омилените парчиња облека?

Комерцијален текст

Замислете колку би бил полесен животот ако пеглањето на купот алишта беше лесна обврска која би ја завршувале за само неколку минути. Токму оваа желба на многумина ја исполни Philips, кој ја создаде новата линија на парни генератори кои направија револуција во пеглањето.

За најљубопитните: http://bit.ly/2njyVw5

Дека парните генератори се полн погодок кога станува збор за пеглање ни докажа и нашата омилена ТВ водителка Лила Филиповска, која во своето брзо и пренатрупано секојдневие наоѓа време и да ја испегла својата облека.

Лила Филиповска

Погледнете го спасителот на Лила, Philips Perfect Care Elite, со чија помош таа успева совршено лесно да ги испегла своите омилени парчиња облека.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9637 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.