Искрени реакции: Хумористични фотографии на родители на првиот училиштен ден на децата
Почетна » Новости » Занимливости » Искрени реакции: Хумористични фотографии на родители на првиот училиштен ден на децата

Искрени реакции: Хумористични фотографии на родители на првиот училиштен ден на децата

Денес започна новата учебна година, па децата подготвени се вратија во училишните клупи, а родителите го искористија овој ден за да прослават што конечно ќе можат да си посветат малку време на себе.

Хумористични фотографии од мајки и татковци кои скокаат од радост додека ги испраќаат своите деца во школо го обиколуваат светот, а несомнено ќе измамат насмевка на вашите лица.

Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште Прв ден на училиште

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3240 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?