Интернет хит: Моментот кога Меланија го „плесна“ Доналд Трамп по раката додека тој посегаше кон неа
Почетна » Новости » Занимливости » Интернет хит: Моментот кога Меланија го „плесна“ Доналд Трамп по раката додека тој посегаше кон неа

Интернет хит: Моментот кога Меланија го „плесна“ Доналд Трамп по раката додека тој посегаше кон неа

Доналд и Меланија Трамп се во официјална посета на Израел. Веднаш по пристигнувањето во Тел Авив, додека чекореа на црвениот тепих, претседателот на САД посегна по раката на првата дама, но таа отсечно му ја оттурна.

Моментот беше споделен од израелскиот весник Haaretz и веднаш стана хит на социјалните мрежи.

Видеото повторно поттикна коментари за однесувањето на Доналд кон жените генерално и конкретно за неговото однесување кон Меланија.

Парот беше пречекан од претседателот Бенјамин Нетанјаху и неговата сопруга Сара.

Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп Трамп

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?