За специјалните дами во вашиот живот: Накит кој ја величи ЖЕНАТА
Почетна » Новости » Занимливости » За специјалните дами во вашиот живот: Накит кој ја величи ЖЕНАТА

За специјалните дами во вашиот живот: Накит кој ја величи ЖЕНАТА

Посакувате да дарувате специјална дама во вашиот живот за нејзината сила, за нејзината величественост и нејзиниот придонес за подобро утре и родова рамноправност?

Направете го тоа на Меѓународниот ден на жената (8 Март), кога треба да се присетиме на минатите битки на жените за еднаквост, нивните постигнувања, но и да се залагаме за активирањето на неискористениот потенцијал од страна на идните генерации.

Фантастичниот накит на Rebecca, кој е креиран со идејата да ја величи жената, е идеален начин да ја израдувате вашата сакана мајка, сопруга, сестра, менторка, колешка, пријателка...

Колекција „Piccoli Cuori“

Префинети низи од срциња преку која можете без зборови да ја искажете вашата љубов, вашата почит и вашата посветеност. Недискутабилно ќе добиете екстатично „Благодарам“.

Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca

Колекција „Madama“

Безвременски... Прецизните гравури се збогатени со бисери и кристали кои даваат романтична нота на крајниот дизајн. Накитот „Мадама“ претставува култен шарм за совршен урбан изглед наменет за дами кои ја сакаат модата и постојано се во чекор со најновите трендови.

Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca Накит Rebecca

Предложените парчиња накит можете да ги најдете во првиот македонски продажен салон на реномираниот италијански бренд Rebecca во „Рамстор“.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19921 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?