„Засекогаш во нашите срца“: Артистка со песок ја „раскажа“ сторијата за принцезата Дијана
Почетна » Новости » Занимливости » „Засекогаш во нашите срца“: Артистка со песок ја „раскажа“ сторијата за принцезата Дијана

„Засекогаш во нашите срца“: Артистка со песок ја „раскажа“ сторијата за принцезата Дијана

Ксенија Симонова им разбуди носталгија на жирито и гледачите на „Britain’s Got Talent“, раскажувајќи им со песок приказната за принцезата Дијана.

34-годишната Украинка одушевуваше со емотивниот и прекрасен настап за покојната „Кралица на срцата“ која сите ја обожаваа. Приказната започна со кралската свадба, а продолжи со раѓањето на принцовите Вилијам и Хари и заврши со нејзината смрт.

„Засекогаш во нашите срца“ – напиша Ксенија на крајот и доби громогласен аплауз од присутните кои ја следеа со насолзени очи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?