Забавни фотографии од изолација со девојката која го води својот сакан низ светот
Почетна » Новости » Занимливости » Забавни фотографии од изолација со девојката која го води својот сакан низ светот

Забавни фотографии од изолација со девојката која го води својот сакан низ светот

Кога не можат да патуваат низ светот, Мурад и Наталија Осман создават забавни фотографии во нивниот дом.

Популарниот пар, кој стои за проектот „Follow me to“, ја искористија креативноста за на хумористичен начин да прикажат „што прават инфлуенсерите во карантин“.

Follow me to Follow me to Follow me to Follow me to

Мурад и Наталија се прославија со нивните фотографии на кои таа му ја подава раката за да го води во нови авантури.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 64%
  • 36%
Се испраќа...

(Вкупно: 6551 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“