Забавни илустрации: Ситуации и мали проблеми во кои ќе се пронајдете
Почетна » Новости » Занимливости » Забавни илустрации: Ситуации и мали проблеми во кои ќе се пронајдете

Забавни илустрации: Ситуации и мали проблеми во кои ќе се пронајдете

Кејси Хо ќе ве насмее со своите забавни илустрации.

Талентираната фитнес инструкторка редовно илустрира ситуации во кои несомнено ќе се пронајдат сите претставнички на понежниот пол, особено оние кои тренираат и внимаваат на својата фигура.

Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо Кејси Хо

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6786 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.