Забавни илустрации во кои ќе се пронајдат оние на кои храната им е слаба точка
Почетна » Новости » Занимливости » Забавни илустрации во кои ќе се пронајдат оние на кои храната им е слаба точка

Забавни илустрации во кои ќе се пронајдат оние на кои храната им е слаба точка

Постојат личности на кои храната им е слаба точка и покрај тоа што напорно тренираат и се грижат за себе. Таква е Кејси Хо.

Популарната фитнес блогерка на забавен начин преку илустрации ја прикажува својата љубов кон вкусните јадења, а во нејзините цртежи можат да се пронајдат многу од нас.

1.

Илустрациите на Кејси Хо

2.

Илустрациите на Кејси Хо

3.

Илустрациите на Кејси Хо Илустрациите на Кејси Хо Илустрациите на Кејси Хо

4.

Илустрациите на Кејси Хо

5.

Илустрациите на Кејси Хо

6.

Илустрациите на Кејси Хо

7.

Илустрациите на Кејси Хо

8.

Илустрациите на Кејси Хо

9.

Илустрациите на Кејси Хо

10.

Илустрациите на Кејси Хо

11.

Илустрациите на Кејси Хо

12.

Илустрациите на Кејси Хо Илустрациите на Кејси Хо Илустрациите на Кејси Хо

13.

Илустрациите на Кејси Хо

14.

Илустрациите на Кејси Хо

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?