Женските маки низ забавни илустрации
Почетна » Новости » Занимливости » Женските маки низ забавни илустрации

Женските маки низ забавни илустрации

Артистка од Романија ги прикажува маките на жените низ илустрации кои несомнено ќе ве насмеат.

Касандра Калин со години илустрира ситуации од сопствениот живот, а нејзината работа не залудно ја следат речиси 2 милиони обожаватели. Од болните менструации, до следењето на модни трендови... Погледнете ги делата на Калин и слатко насмејте се:

Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин Касандра Калин

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18575 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?