Емотивна реклама го прикажува моментот кога посвоен тинејџер ќе ја почувствува љубовта на новото семејство
Почетна » Новости » Занимливости » Емотивна реклама го прикажува моментот кога посвоен тинејџер ќе ја почувствува љубовта на новото семејство

Емотивна реклама го прикажува моментот кога посвоен тинејџер ќе ја почувствува љубовта на новото семејство

Ретко кој пар се одлучува да посвои тинејџер, а неспорно е дека тие имаат потреба од родителска љубов исто како сите други деца.

Емотивна реклама го прикажува моментот кога посвоен тинејџер ќе ја почувствува љубовта и топлината на новото семејство.

Во видеото, момчето Џејсон влегува во домот на семејството кое го посвои и ги здогледува фотографиите на неговите нови родители со нивните деца. Во почетокот, тој е повлечен и не се вклучува во семејните активности, но како што изминуваат деновите, тој сè повеќе и повеќе ја чувствува нивната љубов.

На крајот од видеозаписот, Џејсон влегува во домот и здогледува семејна фотографија на која се наоѓа и самиот тој. Среќното момче, трогнато до солзи, ѝ подарува силна прегратка на својата нова мајка.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19989 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?