Дечко ја запроси саканата откако тајно ја фотографираше со прстенот долго време без таа да знае
Почетна » Новости » Занимливости » Дечко ја запроси саканата откако тајно ја фотографираше со прстенот долго време без таа да знае

Дечко ја запроси саканата откако тајно ја фотографираше со прстенот долго време без таа да знае

Стивен Курц посветено го планирал моментот кога ќе ја побара за жена својата девојка Лиз.

Заљубениот романтичар ја фотографирал саканата со прстенот без таа да знае, долго време пред да ја запроси.

Откако Лиз го прифати неговиот предлог за брак, Стивен ги објави фотографиите кои тајно ги правел.

Стивен Курц и Лиз

„Таа рече да. Не знаеше дека прстенот беше покрај неа цело ова време“ – пишува тој на Facebook.

Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз

I get to spend the rest of my life with my bestfriend Thank you to my parents who hid on the steps in the subway,...

Posted by Liz Bruner on Saturday, December 12, 2020
Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз Стивен Курц и Лиз

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 683 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.