Двоен благослов: Прекрасни фотографии од првите моменти по раѓањето на близнаци
Почетна » Новости » Занимливости » Двоен благослов: Прекрасни фотографии од првите моменти по раѓањето на близнаци

Двоен благослов: Прекрасни фотографии од првите моменти по раѓањето на близнаци

Носењето и раѓањето на близнаци е двоен благослов кој сите нè исполнува со восхит и почит кон женското тело.

„Birth Becomes Her“ ги замоли професионалните фотографи за породувања да споделат фотографии од раѓањето на два нови животи, а нивната колекција ќе ве одушеви.

Погледнете ги фотографиите од кои извира радост и бескрајна љубов:

Близнаци БлизнациМајка го држи своето новороденче додека другото бебе е сè уште во утробата Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци Близнаци БлизнациПоглед во утробата на мајка која раѓа близнаци со царски рез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8884 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.