Грција, Тајланд, Филипини... Финка патува на егзотични дестинации и освојува на Instagram со летните фотографии
Почетна » Новости » Занимливости » Грција, Тајланд, Филипини... Финка патува на егзотични дестинации и освојува на Instagram со летните фотографии

Грција, Тајланд, Филипини... Финка патува на егзотични дестинации и освојува на Instagram со летните фотографии

Камила Тоивонен е меѓу сè побројните девојки кои го збогатуваат Instagram со егзотични фотографии од најубавите катчиња на светот.

Русокосата Финка визуелно ги пренесува највпечатливите моменти од своите патувања на популарната социјална мрежа, а притоа поттикнува многу комплименти.

Грција, Тајланд, Филипини, Сингапур, Бали и Турција се само неколку од дестинациите на кои уживаше таа:

Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен
Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен Камила Тоивонен

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18454 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?