Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд
Почетна » Новости » Занимливости » Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд

Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд

Софија Вергара гордо позираше покрај својот син Маноло Гонзалес на холивудската премиера на втората сезона на неговата серија „Guilty Party“.

46-годишната ѕвезда од „Modern Family“ носеше тесен црн фустан додека му изразуваше поддршка на својот 27-годишен наследник.

Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес

Вергара е најплатена актерка од телевизиските екрани, а Маноло очигледно сега ги прави првите чекори за да ги следи нејзините стапки.

Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.