Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд
Почетна » Новости » Занимливости » Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд

Горда мајка: Софија Вергара покрај 27-годишниот син на премиера во Холивуд

Софија Вергара гордо позираше покрај својот син Маноло Гонзалес на холивудската премиера на втората сезона на неговата серија „Guilty Party“.

46-годишната ѕвезда од „Modern Family“ носеше тесен црн фустан додека му изразуваше поддршка на својот 27-годишен наследник.

Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес

Вергара е најплатена актерка од телевизиските екрани, а Маноло очигледно сега ги прави првите чекори за да ги следи нејзините стапки.

Софија Вергара и Маноло Гонзалес Софија Вергара и Маноло Гонзалес

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4763 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?