Во опуштено издание: Меган Маркл, која е последниот месец од бременоста, на шопинг со принцот Хари
Почетна » Новости » Занимливости » Во опуштено издание: Меган Маркл, која е последниот месец од бременоста, на шопинг со принцот Хари

Во опуштено издание: Меган Маркл, која е последниот месец од бременоста, на шопинг со принцот Хари

Меган Маркл и принцот Хари ги одбројуваат последните денови пред да станат родители. Кралската двојка интензивно се подготвува за раѓањето на првото дете.

Иако ретко се фотографирани кога не се на должност, Меган и Хари беа „уловени“ за време на шопинг во Лондон.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Припадниците на британското кралско семејство поминале извесно време во продавница која им нуди на жените природни и органски производи за нега на кожа пред да наидат на камерите на папараците.

Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари Меган Маркл и принцот Хари

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 6029 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?