Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар
Почетна » Новости » Занимливости » Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар

Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар

Принцовите Вилијам и Хари зедоа учество во хуманитарен поло натпревар, а нивните најблиски се забавуваа во близина.

Војвотките Меган и Кетрин со децата си играа на тревата, непосредно до теренот резервиран за натпреварот во чест на починатиот Вичаи Шриваданапраба, газдата на клубот Лестер Сити.

Ова е прво појавување на малиот Арчи во јавност, без ограничување за медиумите. Меган го носеше во рацете 2-месечното бебенце додека се шеташе околу неговите братучеди.

Кетрин мамеше погледи во шармантен летен фустан и еспадрили на плута покрај принцот Џорџ, принцезата Шарлот и принцот Луи, кои играа наоколу.

Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 62%
  • 38%
Се испраќа...

(Вкупно: 5270 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“