Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар
Почетна » Новости » Занимливости » Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар

Војвотките во лежерно издание: Меган со малиот Арчи, а Кетрин со трите деца на поло натпревар

Принцовите Вилијам и Хари зедоа учество во хуманитарен поло натпревар, а нивните најблиски се забавуваа во близина.

Војвотките Меган и Кетрин со децата си играа на тревата, непосредно до теренот резервиран за натпреварот во чест на починатиот Вичаи Шриваданапраба, газдата на клубот Лестер Сити.

Ова е прво појавување на малиот Арчи во јавност, без ограничување за медиумите. Меган го носеше во рацете 2-месечното бебенце додека се шеташе околу неговите братучеди.

Кетрин мамеше погледи во шармантен летен фустан и еспадрили на плута покрај принцот Џорџ, принцезата Шарлот и принцот Луи, кои играа наоколу.

Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата Меган и Кетрин со децата

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9491 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?