Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за рака со ќеркичката Шарлот и синот Џорџ на првиот училиштен ден
Почетна » Новости » Занимливости » Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за рака со ќеркичката Шарлот и синот Џорџ на првиот училиштен ден

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за рака со ќеркичката Шарлот и синот Џорџ на првиот училиштен ден

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам ги испратија своите две деца во школо. Младиот кралски пар ги одведе принцезата Шарлот и принцот Џорџ во училиштето Thomas's Battersea во Лондон.

На фотографиите, 37-годишната Војвотка ја држи за рака 4-годишната ќеркичка, додека 37-годишниот британски принц чекори со нивното 6-годишно синче.

Војвотката Кетрин изгледа шармантно во цветен фустан до Мајкл Корс.

Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца Кетрин и Вилијам со двете деца

Кетрин и Вилијам се родители и на едногодишниот принц Луи.

Кетрин и Вилијам со децата

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?