Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за првпат на црвениот тепих со трите мали деца
Почетна » Новости » Занимливости » Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за првпат на црвениот тепих со трите мали деца

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам за првпат на црвениот тепих со трите мали деца

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам ги израдуваа своите три дечиња со претпразнично излегување. Дотераното кралско семејство посети божиќна музичка претстава наменета за фамилијарна забава во Лондон.

Ова е првпат кралскиот пар да се појави на црвениот тепих со трите деца.

38-годишната Војвотка шармираше во креација од Александра Рич.

Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата Војвотката Кетрин и принцот Вилијам со децата

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 32%
  • 10%
  • 58%
Се испраќа...

(Вкупно: 1143 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.