Волшебни фотографии: Девојки во впечатливи фустани на прекрасни места низ светот
Почетна » Новости » Занимливости » Волшебни фотографии: Девојки во впечатливи фустани на прекрасни места низ светот

Волшебни фотографии: Девојки во впечатливи фустани на прекрасни места низ светот

Кристина Макеева продолжува да ги воодушевува своите обожаватели.

Талентираната фотографка го вклопува најубавиот мотив за неа, девојка во фустан, на впечатлива позадина за да создаде волшебни фотографии. Нејзината работа постојано привлекува внимание низ светот, па не е ни чудо што има мрежа од половина милион следбеници на Instagram.

„Нема ништо поубаво од ткаенина на фустанот која идеално се вклопува на пејзажот во позадина“ – тврди 29-годишната Русинка.

Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева Кристина Макеева

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 33%
  • 8%
  • 59%
Се испраќа...

(Вкупно: 689 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.