Волшебник за фризури: Русин направи замок од коса и одушевува со своите дела на Instagram
Почетна » Новости » Занимливости » Волшебник за фризури: Русин направи замок од коса и одушевува со своите дела на Instagram

Волшебник за фризури: Русин направи замок од коса и одушевува со своите дела на Instagram

Георгиј Кот знае како да привлече внимание.

35-годишниот стилист од Русија е вистински волшебник за фризури. Минатиот месец, Кот објави видео и фотографија од фризура во форма на замок и одушеви многумина на Instagram.

Георгиј Кот

Видео

Креативноста и прецизноста на талентираниот Русин се причината што тој има создадено мрежа од над 2 милиони обожаватели. Погледнете дел од неговите креации со коса.

Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот

Видео

Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот Георгиј Кот

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3424 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.