ВИДЕО: Next Time со „Комити“ ги отпеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Next Time со „Комити“ ги отпеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“

ВИДЕО: Next Time со „Комити“ ги отпеаја „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“

Next Time ја засилија еуфорија на „вечното дерби“ меѓу Вардар и Пелистер, кое вечерва се одигра на „Филип Втори“ во Скопје.

Македонското дуо ги отпеа „Слушам кај шумат шумите“ и „Ја излези Ѓурѓо“ заедно со околу 2.000 „Комити“, кои го славеа 30-тиот роденден.

Погледнете:

Вардар и Пелистер Вардар и Пелистер Вардар и Пелистер Вардар и Пелистер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4086 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?