ВИДЕО: Koj e најдобриот сојузник на Ирина Тошева против изгужваните материјали?
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Koj e најдобриот сојузник на Ирина Тошева против изгужваните материјали?

ВИДЕО: Koj e најдобриот сојузник на Ирина Тошева против изгужваните материјали?

Да се испеглаат совршено алиштата е вистински предизвик. Тукушто извадените изгужвани алишта од машината за перење претставуваат ноќна мора за секого од нас, бидејќи тоа значи дека ќе треба да изгубиме неколку часа од нашето слободно време за пеглање.

Со цел пеглањето да стане лесна и посакувана домашна обврска на секого од нас, Philips ја создаде револуционерната линија на парни генератори. Овие парни генератори освен што го олеснуваат животот на нас, обичните луѓе, се вистински погодок и за дизајнерите кои мака мачат да ги испеглаат деликатните материјали, како и да добијат идеални рабови на своите дизајнерски парчиња облека.

Погледнете како Philips PerfectCare Elite ѝ го олесни животот на нашата позната дизајнерка, Ирина Тошева.

Aко сакаш да дознаеш повеќе кликни на: http://bit.ly/2nRu0yI

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?