ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна

ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна

Кога Мајкл ја одвел својата сакана Ребека да гледаат филм во кино, таа немала никаква претстава дека романтичната вечер ќе стане уште поспецијална. Тој ѝ предложи брак пред целата публика со видео кое беше прикажано на големото филмско платно.

Имено, заљубениот маж ги замолил вработените во киното пред почетокот на филмот, да прикажат видео снимено на местото каде првпат ѝ кажал на Ребека дека ја сака, каде започнала нивната љубовна приказна. Веднаш по завршувањето на снимката, тој клекна на едно колено и ја побара за жена.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6488 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.