ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна

ВИДЕО: Ја запроси саканата на кино со видео снимено на местото каде им започнала љубовната приказна

Кога Мајкл ја одвел својата сакана Ребека да гледаат филм во кино, таа немала никаква претстава дека романтичната вечер ќе стане уште поспецијална. Тој ѝ предложи брак пред целата публика со видео кое беше прикажано на големото филмско платно.

Имено, заљубениот маж ги замолил вработените во киното пред почетокот на филмот, да прикажат видео снимено на местото каде првпат ѝ кажал на Ребека дека ја сака, каде започнала нивната љубовна приказна. Веднаш по завршувањето на снимката, тој клекна на едно колено и ја побара за жена.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18477 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?