ВИДЕО: Трејлерот за финалната епизода од хит-серијата „Game of Thrones“
Почетна » Новости » Занимливости » ВИДЕО: Трејлерот за финалната епизода од хит-серијата „Game of Thrones“

ВИДЕО: Трејлерот за финалната епизода од хит-серијата „Game of Thrones“

На YouTube каналот на „Game of Thrones“ беше објавен трејлерот за долгоочекуваната финална епизода од осмата сезона, чија премиера ќе биде в недела.

Предупредување! Не го гледајте видеото ако сè уште не сте ја изгледале 5-тата епизода од последната сезона.

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?